Keliautojų namas

Apie Keliautojų namą

Pagrindiniame Keliautojų namo pastate yra didžiulė salė įvairiausioms šventėms švęsti ar organizuoti konferencijas, saviugdos, sveikatingumo ir vaikų vasaros  stovyklas. Salėje per renginius talpiname iki 50 asmenų.  Salė yra panoraminiais langais, įrengti kondicionieriai, paruoštos erdvės konferencijoms.  Didelė lauko terasa skirta vasaros renginiams, pasisėdėjimams.Viso yra 9 kambariai (36 miegamosios vietos). Kiekviename kambaryje yra dviaukštė lova, sofa (išsiskleidžiantis patogus, dvigulis čiužinys), spintos daiktams/ drabužiams susidėti, įrengti oro kondicionieriai. Netoliese kiekvieno kambario yra dušai ir WC.

Teritorijoje yra paplūdimys, maudynių vieta, didelė lauko terasa su kepsninėmis, tinklinio aikštelė, amfiteatras. Gamtos apsuptyje rasite vietos Jūsų šeimos fotosesijoms.

Pas mus taip pat rasite unikalų akmenų labirintą, sudėliotą pagal Šartro Dievo Motinos katedroje (Prancūzija) esantį labirintą. Mes tikime, kad labirintai daro stebuklus ir keičia žmonių gyvenimus.

Praeikite juo ir pajauskite, kaip labirinto skleidžiama vibracija sugrąžina vidinę ramybę.

Salė, terasa vestuvėms ir kitoms šventėms

Salėje per renginius talpiname iki 50 asmenų. Salė yra panoraminiais langais, įrengti kondicionieriai, paruoštos erdvės konferencijoms. Didelė lauko terasa skirta vasaros renginiams, pasisėdėjimams. Šviesi ir erdvi patalpa puikiai tiks paskaitoms, konferencijoms, meditacijoms, kolegų ar draugų susitikimams. Ši erdvė pagal Jūsų poreikius gali būti paversta šokių aikštele ar erdve Jūsų šventinei vakarienei prie atskirų staliukų ar prie didelio lietuviško vaišių stalo.

lt_LTLT