Poilsio ir laisvalaikio komplekso nuoma

Patalpos

Pagrindiniame Keliautojų namo pastate yra didžiulė salė įvairiausioms šventėms švęsti ar organizuoti konferencijas, saviugdos, sveikatingumo ir vaikų vasaros stovyklas. Salėje per renginius talpiname iki 50 asmenų. Salė yra panoraminiais langais, įrengti kondicionieriai, paruoštos erdvės konferencijoms. Didelė lauko terasa skirta vasaros renginiams, pasisėdėjimams. Viso yra 9 kambariai (36 miegamosios vietos). Kiekviename kambaryje yra dviaukštė lova, sofa (išsiskleidžiantis patogus, dvigulis čiužinys), spintos daiktams/ drabužiams susidėti, įrengti oro kondicionieriai. Netoliese kiekvieno kambario yra dušai ir WC.

Kluonas – ant senų pamatų atstatytas autentiškas namas, kuriame yra 3 kambariai (iki 20 miegamųjų vietų). Kambariuose yra nedidelės virtuvės zonos, indai, virduliai, kondicionieriai, dviaukštės lovos, miegamosios vietos, spintos daiktams/ drabužiams susidėti. Kambariuose yra atskiri WC ir dušo kambariai.

Aukštaičių namas – tai erdvė su dviem miegamaisiais (6 miegamosios vietos). Kambariuose įrengtos mini virtuvėlės, indai, virduliai, miegamosios vietos, spintos daiktams/ drabužiams susidėti, kondicionieriai. Kambariuose yra atskiri WC ir dušo kambariai.

Keliautojų namas

Viso yra 9 kambariai (36 miegamosios vietos). Kiekviename kambaryje yra dviaukštė lova, sofa (išsiskleidžiantis patogus, dvigulis čiužinys), spintos daiktams/ drabužiams susidėti, įrengti oro kondicionieriai. Netoliese kiekvieno kambario yra dušai ir WC.

Kluonas

Iš viso yra 3 kambariai (iki 20 miegamųjų vietų).

Kambariuose yra dviaukštės lovos, miegamos vietos, spintos daiktams/drabužiams susidėti, pakabos.
Šalia kambarių yra dušai ir WC.

Aukštaičių namas

Aukštaičių namas – tai erdvė su dviem miegamaisiais (6 miegamosios vietos). Kambariuose įrengtos mini virtuvėlės, indai, virduliai, miegamosios vietos, spintos daiktams/ drabužiams susidėti, kondicionieriai. Kambariuose yra atskiri WC ir dušo kambariai.

lt_LTLT