Keliautojų Stovykla

Keliautojų Stovykla

Atrasime visą pasaulį kartu keliaudami  po žemynus.

Pamainos :
2024 liepos 28 – rugpjūčio 02 d

Amžius – 10-15 m. vaikams, grupės skirstomos pagal amžių;

Kaina – 400 eurų

Daugiau informacijos:

 

https://laimeskiemas.lt/apie/vasaros-su-nakvyne-2023-2/

 

Telefonai pasiteiravimui: +370 687 70976, +370 688 78879.

 

El paštas: info@laimeskiemas.lt

Ką veiksime?

Sekmadienį – Sveiki atvykę ceremonija. Galimi būrių pavadinimai, žemyno pasirinkimas, pagal tai būrių pavadinimai – būrio taisyklės, ice braking žaidimai. Vaikai gali gal pasidaryti kokius savo žurnalus? Kur pildysis savaitės įžvalgas/komentarus/naujus faktus?
 
Afrikos safari – mokysies mušti Afrikos būgnais, su patyrusiu žygeiviu leisies į žygį bei pasigaminsi savo amuletą. Vakare prie laužo stebėsi žvaigždes ir klausysi kvapą gniaužiančių keliautojų pasakojimų.
 
Europos ekspedicija –  persikelsi laiku į viduramžio  žaidimus ir užsiėmimus. Dalyvausi prancūzų meno pamokoje, kur susipažinsi su žymiausiais Europos menininkais ir pieši savo (o gal draugo?) portretą.
Kokie gi viduramžiai be lobių? Didžiulėje teritorijoje žaisi orientacinį žaidimą, kur su komanda, gavęs lobio žemėlapį, ieškosi itin vertingo protėvių palikimo.

Kultūrinis workshopas – tyrinėsime Europos folkloro šokius ir muziką. Lauko amfiteatro erdvėje tavęs lauks vakaro pramogos ir diskotekos.
Vandenynų odisėja – tavęs laukia vandens diena! Viename iš 13 sodyboje esančių tvenkinių įkurtame vandenlenčių (Wake) parke  susipažinsi su šiuo sportu ir mokysis čiuožti per vandenį. Plaukiodami su irklentėmis išmoksi laikyti balansą ant vandens, sustiprinsi raumenis ir lavinsi koordinaciją, patobulinsi laikyseną.
Vandens karas! 

Galėsi atkeršyti vadovui, kuris kels tave kas rytą, nors ir kaip nenorėsis keltis 🙂
Atradimų Amerika –  ar bandei kada šokti sambą ar tango?  O keliauti į ekstremalų naktinį žygį? Gamintis burgerius ir naminę kolą? Ne? Turėsi progą – juk Amerika – svajonių šalis!
 
Azija – susipažinsime su rytų kultūros sportu, tokiais kaip joga, muy thay ir kt. Dalyvausi smagiose SUMO imtynėse su specialia apranga. Kinų kaligrafija – ar žinai, kaip rašosi tavo vardas hieroglifais? Turėsi galimybę nusipiešti savo vardą ant kūno. Vakare tavęs lauks kino filmo vakaras su azijietiškais popkornais ir gėrimai

O kur dar nauji draugai, linksmi bei patyrę vadovai, maudynės, skanus maistas, daug apkabinimų ir šypsenų? Diskutuosime aktualiomis paaugliams temomis, reflektuosime apie dienos įvykius ir patirtas emocijas

lt_LTLT